About us

It all started with a friendship…

We create trends, inspire and delight!

ELORI Jewellery is a Polish brand created by two friends – Adrian and Piotr. Their long-standing friendship and the combination of Adrian’s passion for design and Peter’s love of photography marked the beginning of their joint ELORI project.

From the very beginning, we focus on the highest quality and unique design. That’s why we focus on designing jewelry from the highest grade natural stones and gold-plated silver and stainless steel.

Our ultimate goal is to create jewelry that reflects a woman’s dreams and emotions. Combining the properties of natural stones with unique designs allows us to create truly unique jewelry.

At ELORI, we believe that every woman is unique and so should be her jewelry, to allow her to fully express herself.

You can find necklaces, earrings and bracelets made only from skin-friendly materials of the highest quality.

We thank our customers for their trust because there is nothing more valuable than your satisfaction and the smile on your face that you express in your messages to us every day.

Adrian & Piotr

Adrian and Peter

LET’S GET TO KNOW EACH OTHER.

We finally managed to find time to talk to Adrian and Peter, privately long-time friends and founders of the ELORI Jewellery brand. They founded the company together in 2020 to fulfill their dreams.

Their long-standing friendship and the combination of Adrian’s passion for design and Peter’s love of photography marked the beginning of their joint project.

The ELORI brand is the first and only jewelry brand concept of its kind in Poland – run by men for women.

As Adrian says, “One of the things I love about us is that we are able to separate work from daily life, for example, when we are out of the office, we don’t talk about work…almost always.”

Keep reading to get to know Adrian and Peter a little better and find out which is the better cook.

KOCHAM TO CO ROBIĘ PONIEWAŻ:

Piotr: Elori pozwala mi tworzyć! Od najmłodszych lat wiedziałem, że chcę prowadzić swoją firmę, która pozwoli mi realizować moje twórcze pasje. Już od kilku lat pasjonuje się fotografią i tworzyłem „historię na zdjęciach”… Chciałem pójść krok dalej i teraz realizuję się tworząc piękną biżuterię i dodatki, które towarzyszą ludziom na co dzień – na zakupach, kolacjach, randkach czy spotkaniach biznesowych. To cudowne, że coś nad czym codziennie pracuje – ozdabia tysiące ludzi każdego dnia. Kocham to, co robię także dlatego, że Elori tworzę wraz z przyjacielem i to ogromne szczęście, że możemy razem pracować i tak dobrze się dogadujemy każdego dnia.

Adrian: Kocham swoją pracę bo wiem, że to co robię przynosi mi ogromną satysfakcję.
Od najmłodszych lat marzyłem o prowadzeniu własnej firmy.
Gdy zdarzyła się ku temu okazja chciałem maksymalnie wykorzystać swoją szansę i ciężko pracowałem by odnieść sukces. Cenię w swojej pracy stabilność , kontakt z ludźmi i to, że jest to niekończąca się ścieżka rozwoju. I LOVE MY JOB!

 

MÓJ NAJLEPSZY MOMENT W PRACY:

Piotr: Za każdym razem moim najlepszym momentem w pracy jest finalizacja jakiegoś projektu czy kolekcji. Uwielbiam ten moment kiedy to wszystko się materializuje i dociera do naszych klientów – bardzo często dostajemy wtedy telefony, ze słowami zachwytu i pozytywnego odbioru. W takich chwilach utwierdzam się, że jestem we właściwym miejscu i to co robię ma sens.

Adrian: Tutaj zgodzę się w 100% z Piotrkiem.
Jest bardzo dużo dobrych momentów w mojej pracy, ale jeżeli miałbym wybrać ten najlepszy to zdecydowanie są to telefony od naszych klientek , które zachwycają się naszą biżuterią! Jest to ogromny zastrzyk motywacji do dalszego działania!

 

MOJE NAJWIĘKSZE HOBBY:

Piotr: Zdecydowanie największym hobby jest fotografia. Towarzyszy mi ona od najmłodszych lat – uwielbiam uwieczniać na zdjęciach emocje oraz wywoływać je u osób, które później oglądają moje prace.

Adrian: Uważam, że największym szczęściem jest mieć pasję!
Mam ich wiele ale do tych najważniejszych mogę zdecyodawnie zaliczyć sport, podróże oraz od pewnego czasu gotowanie! Moje pasję są nieodłącznym elementem mojego dnia codziennego. Poranny trening tenisa to dla mnie jak wypicie podwójnego espresso!

 

MIEJSCE NA ZIEMI DO KTÓREGO ZAWSZE CHCESZ WRACAĆ?

Piotr: Barcelona. Myślę, że jest to moje miejsce na ziemi. Nawet miałem plany, aby w niedalekiej przyszłości przeprowadzić się tam na jakiś czas 

Adrian: Zdecydowanie Paryż! Jest to miasto, które zachwyciło mnie od pierwszego momentu. Klimatyczne uliczki, romantyczne kawiarnie  i atmosfera panująca w stolicy Francji jest czymś niesamowitym. Nieomieszkałbym oczywiście wspomnieć o niepowtarzalej paryskiej architekturze oraz modzie którą uwielbiam!

 

MOJE MOTTO ŻYCIOWE:

Piotr: You Only Live Once – żyje się tylko raz. – może niczym nie zaskoczę i nie jest to zbyt wyszukane motto, ale właśnie nim staram się w życiu kierować. Jestem osobą, która lub próbować, eksperymentować i rzucać się na głęboką wodę, ponieważ straconego czasu już nie odzyskam a nie ma nic gorszego niż świadomość, że nie odważyło się spróbować i przeżyć życia po swojemu.

Adrian: „Zrób dzisiaj coś, czego innym się nie chcę, a jutro będziesz mieć to, czego oni pragną…” Wiara w siebie i determinacja to cechy, które doprowadzają nas do sukcesu. Takie wartości próbujemy odzwiedziedlić w naszej marce ELORI.

 

CO LUBICIE W SOBIE NAWZAJEM?

Piotr: Chyba obstawiałbym to, że szybko potrafimy dochodzić do porozumienia i łagodzić emocje. Obydwoje mamy bardzo wybuchowe charaktery, ale mimo wszystko szybko potrafimy ochłonąć i dojść wspólnie do konsensusu a chwilowe niesnaski szybko idą w niepamięć.

Adrian: Najbardziej w Piotrku podoba mi się to, że nigdy się nie poddaje.  Nasze wartości życiowe są bardzo zbliżone przez co nie mamy większych problemów z komunikacją.Tak, obaj mamy bardzo silne charaktery,  często zdarząją się zgrzyty między nami ale zawsze potrafimy szybko rozwiązać problem i na koniec dnia uściskać sobie dłoń. Po za tym Piotrkiem jest bardzo pozytynym gościem! Potrafimy świetnie spędzać ze sobą czas. W pracy mamy podobną wizję na biznes co jest rzadkością- myśle, że to był jeden z kluczy do sukcesu projektu.

 

WYMIEŃ JEDNĄ RZECZ, KTÓRĄ UMIESZ, A CZEGO NIE UMIE DRUGI Z WAS?

Piotr: Cóż…nie jest to łatwe pytanie bo Adrian zawsze momentalnie się wszystkiego uczy (nawet fotografii). Myślę, że na dzień dzisiejszy taką rzeczą byłyby wszystkie techniczne aspekty prowadzenia sklepu online jak kodowanie czy implementacja systemów (wydaje mi się, że to tylko kwestia czasu).

Adrian: Myśle, że takich rzeczy można sporo wymienić. Uzupełniamy  i uczymy się od siebie nawzajem 😊

Zdecydowanie to ja jestem tą częścią kreatywną w naszym teamie! Piotrek jest specjalistą od  technologii 😊

 

CZY KIEDYKOLWIEK SIĘ NIE ZGADZACIE? JAK ROZWIĄZUJECIE KONFLIKTY?

Piotr: Tak jak wspomniałem wcześniej – obaj jesteśmy bardzo wybuchowi i uparci 😛 Są więc momenty, kiedy nasze zdania są całkowicie rozbieżne i nie zgadzamy się ze sobą. Wystarczy jednak chwila na „ochłonięcie” i okazuje się, że nasze wizje są identyczne lub bardzo zbliżone tylko w emocjach nie potrafiliśmy tego dobrze przedstawić i się zrozumieć – obserwując to z boku wygląda to pewnie całkiem zabawnie (i my też śmiejemy się z tego po chwili).

Adrian: Prawdziwej kłótni jeszcze nie było i wierzę, że uda nam się tego ominąć. Każdy z nas zajmuje się trochę innym obszarem, dzięki czemu możemy liczyć na swoje wsparcie i opinię, ale ostatecznie obdarzamy się wzajemnie zaufaniem i nie generuje to ryzyka poważniejszych konfliktów między nami 