Obrączki ze stali chirurgicznej

1 Product

Filtry
Zrobione
  • 42,90 

    Pierścionek PINK LOVE ELORI Kolor: złoty|różowy Materiał: stal chirurgiczna 316L platerowana 148 złotem

    Wybierz opcje

Pierścionek typu obrączka to bardzo ważny symbol w naszej kulturze. Od starożytności noszenie obrączki świadczy o dozgonnej miłości małżonków i zobowiązaniu dochowania wierności małżeńskiej. Jest to zatem bezsprzecznie jeden z najpiękniejszych rodzajów biżuterii. Jaka powinna być idealna obrączka? Na pewno taka, jaka się Ci podoba. Oprócz tego powinna być wytrzymała wykonana z jak najlepszego materiału oraz wygodna. Przyjrzyj się więc obrączkom ze stali chirurgicznej!

Obrączki dla par ze stali chirurgicznej – czy to dobry wybór?

Czy stal chirurgiczna to dobry materiał na obrączki? Na pewno nie jest to najpopularniejszy metal do wykonywania tego rodzaju biżuterii. Najczęściej na obrączki wybiera się złoto, srebro lub platynę. Są to materiały trwałe, szlachetne, ale także bardzo drogie. Stal szlachetna jest materiałem relatywnie tanim w stosunku do swojej wysokiej jakości. W przeciwieństwie do złota czy srebra jest to metal bardzo twardy, odporny na zarysowania, wgniecenia i inne uszkodzenia mechaniczne. Jest antyalergiczny, dlatego też bezpieczny i odpowiedni dla delikatnej skóry. Dzięki tym właściwościom idealnie nadaje się jako materiał na obrączki, które nosi się przecież nieustannie. Oprócz tego stal chirurgiczna nie zmienia koloru, nie śniedzieje. Obrączki wykonane ze stali chirurgicznej nie wymagają specjalnej konserwacji czy czyszczenia. Na długo zachowują swój blask.

Złote obrączki ze stali chirurgicznej

W naszej ofercie znajdziesz piękne, wyjątkowe modele obrączek ze stali chirurgicznej, które pokryte są warstwą złota. Pozłacane obrączki ze stali chirurgicznej są bardzo eleganckie i efektowne. Nie musisz wydawać fortuny na złote czy srebrne modele tego typu biżuterii. Nasze wykonane ze stali szlachetnej są wyjątkowo trwałe i piękne. Przekonaj się!