Bransoletki męskie

17 Products

Filtry

  FILTROWANIE PRODUKTÓW

  Filtruj po cenie

  KAMIEŃ

  KOLEKCJA -

  WYKOŃCZENIE

  KOLOR DODATKOWY

  MATERIAŁ -

  • STOP JUBILERSKI PREMIUM
  • KAMIENIE NATURALNE

  MOTYW -

  • Brak
  • Inny kształt
  • Krzyżyk
  • Zwierzęta

  RODZAJ KOLCZYKÓW

Bransoletka męska – dlaczego poprawia wizerunek?

Nietuzinkowa biżuteria męska przełamuje błędne przekonanie, że ozdoby są tylko dla kobiet. Stonowane bransolety męskie z kamieni naturalnych ze wstawkami z metalu harmonijnie układają się na przegubie. Ten drobny element biżuterii od razu dodaje trochę tajemniczości i drapieżności mężczyźnie, który nosi tę bransoletkę.

Bransoleta męska – stylizacje

Bransolety męskie pasują zarówno do stylu casual, jak i eleganckiego wizerunku, w tym garniturów. Ten drobny element z biżuterii męskiej daje jasny komunikat, że nosi go osoba z własnym stylem i ciekawą osobowością.

Jaka bransoleta męska pasuje do ciebie?

Do wyboru mamy bransoletki męskie z metalu w kolorze złotym lub srebrnym. Do tego wkomponowane są kamienie w niezwykłych odcieniach, pochodzące z naturalnych zasobów ziemi. Każdy z tych minerałów ma dodatkową symbolikę, która powinna pasować do twojej osobowości.

Zamów dla siebie lub na prezent bransoletkę męską

Bransoletka męska to doskonały podarunek, dlatego jest chętnie nabywana w tym charakterze. Gwarantujemy wysoką jakość naszych wyrobów jubilerskich zarówno ze względu na surowiec, jak i samo wykonanie. Szybka dostawa bez dodatkowych kosztów to wyróżnik naszych realizacji zamówień.