NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

To nowoczesna metoda płatności, która pozwoli Ci zapłacić online za wybrany produkt, po jego otrzymaniu i sprawdzeniu – zupełnie za darmo.

Wybierz Twisto – Kup teraz, zapłać za 30 dni – na etapie płatności za zakupy. To wszystko. Nie ma potrzeby wcześniejszej rejestracji. Jeżeli chcesz odroczyć płatność nawet do 45 dni za darmo, zarejestruj się w Twisto.

Informację o płatności otrzymasz e-mailem od Twisto. Masz 30 dni na opłacenie zamówienia do Twisto. Możesz to zrobić kartą, przelewem lub BLIKIEM.

Twisto jest całkowicie bezpłatne, płacisz tylko za to, co zamówisz. Pamiętaj, aby zapłacić w umówionym terminie.

Nie martw się, Twisto przypomni Ci e-mailem oraz SMS-em o zbliżającym się terminie płatności.

Możesz go łatwo wymienić lub zwrócić zgodnie z regulaminem sklepu. Po odesłaniu produktu zachowaj dowód zwrotu. Jeśli zapłaciłeś już wcześniej do Twisto – pieniądze wrócą do Ciebie.

Jeśli zbliża się termin płatności rachunku, a wymiana lub zwrot pieniędzy nie nastąpiły, po prostu skontaktuj się z Twisto i poproś o wydłużenie terminu na spłatę. Zalecamy zachowanie listu przewozowego, możesz zostać poproszony o przedstawienie dowodu zwrotu.

Możesz swobodnie wybrać inną metodę płatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie są powody odrzucenia zamówienia, skontaktuj się z działem obsługi klienta Twisto.