Nasza Historia

Kreujemy trendy, inspirujemy i zachwycamy!

Jesteśmy polską marką, w której znaleźć można wyjątkową biżuterię wykonaną z najwyższej jakości stali chirurgicznej. Oferujemy popularne modele naszyjników, kolczyków, broszek, pierścionków oraz innych ozdób dla osób, które chcą uzupełnić swoją kolekcję. Można u nas znaleźć również produkty wyjątkowe – wykonywane ręcznie z naturalnych, przyjaznych dla skóry materiałów. Z miłości do biżuterii wyznaczamy nowe trendy, zapraszając do współpracy najlepszych artystów i projektantów, aby stworzyli autorskie projekty sygnowane naszym logo. Takie dzieła sztuki będą doskonałym zwieńczeniem każdej kolekcji. Zapraszamy do naszego sklepu – chętnie doradzimy, jaka biżuteria najbardziej pasuje do Twojej urody i stylu.

Est. 2020

Elori Jewellery

Przyjaźń to najpiękniejsze uczucie na świecie – daje mnóstwo szczęścia i radości, a także jest potężną siłą twórczą dla największych dzieł świata. Podobnie jest z przyjaźnią Piotrka oraz Adriana, którzy wspólnymi siłami stworzyli niesamowity sklep z biżuterią dla każdego.

Napędzani wspólnymi projektami i pomysłami, szybko zdobyli sobie uznanie i dobrą markę. Tworzą oni niezwykle atrakcyjne, złote elementy do różnych kreacji, w bardzo przystępnej cenie. Tak doskonałe wyniki osiągnęli nie tylko dzięki swoim zainteresowaniom, ale przede wszystkim ciężką pracą.

Piotrek jest fotografem – dzięki temu potrafi dojrzeć piękno w każdym detalu i pozwala mu to dobierać biżuterię idealną do każdej kreacji. Adrian natomiast od zawsze kochał projektowanie i tworzenie. Tym też zajmuje się w Elori – tworzy najpiękniejsze kolekcje biżuterii, a dzięki częstym podróżom do Mediolanu, na bieżąco ma styczność z najnowszymi trendami mody. Jest to niezwykle interesujące, ale też inspirujące; to właśnie dzięki temu kolekcje tworzone przez tę dwójkę przyjaciół są tak wyjątkowe i jednocześnie zawsze modne.

Razem są oni zdolni do tworzenia czegoś nadzwyczajnego. Z jednej strony będą to kolekcje biżuterii ze stali chirurgicznej, które zakupić może każdy; ogólny dostęp do pięknych dodatków był głównym celem, jaki przyświecał młodym przyjaciołom – chcieli dzielić się ze wszystkimi swoją miłością do biżuterii. Z drugiej strony, Piotrek i Adrian pragną tworzyć prawdziwe dzieła sztuki – we współpracy z najlepszymi projektantami na świecie powstają kolekcje sygnowane logo Elori. Prestiżowa kolekcja biżuterii ze złota próby 999 to prawdziwy skarb dla każdego fana biżuterii!

Panowie na tym jednak nie poprzestają – ich głowy są ciągle pełne pomysłów i nowych projektów. Pracują nad męską kolekcją biżuterii, a jednocześnie myślą już o kolejnych, niezwykłych projektach i są stale otwarci na propozycje z otoczenia – w końcu Elori powstało dla wszystkich ludzi pragnących posiadać wyjątkową biżuterię…

Podstawowe Wartości

PIĘKNO TO NASZE DRUGIE JA!

Zobacz jakimi wartościami kierujemy się w Elori Jewellery

Jakość

Oferujemy wyłącznie biżuterię z wysokiej jakości materiałów. Dbamy, aby nasze produkty z dnia na dzień stawały się coraz lepsze.

Bogata oferta

U nas każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie stale pojawiają się nowe produkty i kolekcje – śledź nas i bądź na bieżąco!

Estetyka

Zarówno nasze paczki jak i biżuteria są elegancko pakowane i dostarczane naszym Klientom.