Bransoletka GRAY CRYSTAL | LUCK labradoryt – srebrna

99,90 

Kolor: srebrny | szarozielony | czarny
Materiał: Stop jubilerski PREMIUM pokryty dwoma warstwami srebra – przyjazny dla skóry; naturalny labradoryt; sznurek jubilerski
Długość bransoletki: 16,5 cm + 4 cm łańcuszek przedłużający
Długość kryształu: ok. 2 – 2,3 cm
Szerokość kryształu: ok. 0,8 – 0,9 cm
Rodzaj zapięcia: karabińczyk

Koszt i czas dostawy

Produkt dostępny na zamówienie

 zł
BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI

Bezpieczne i szyfrowane połączenie oraz płatności

GWARANCJA

12 miesięcy gwarancji na cały asortyment

DARMOWA DOSTAWA

Darmowa dostawa ORLEN Paczką od 199 zł

Opis

Bransoletka GRAY CRYSTAL | LUCK labradoryt – srebrna to elegancki dodatek, który pozwala wyrazić swoją unikalność i zamiłowanie do wyszukanej biżuterii. Bransoletka została wykonana z naturalnego labradorytu, gwarantując jej jedyny w swoim rodzaju wygląd, który zachwyci niejedną miłośniczkę kamieni szlachetnych.

Niezwykle mocny, czarny, woskowany sznurek jubilerski, na którym zamocowany jest kamień, dodaje całości subtelności i nowoczesnego charakteru. Taki wybór materiału zapewnia również wytrzymałość i trwałość bransoletki, niezależnie od częstości jej noszenia.

Ręcznie wykonana w Polsce, ta bransoletka jest nie tylko pięknym dodatkiem, ale i wyrazem wsparcia dla lokalnej rzemieślniczej tradycji.

Informacje dodatkowe

Czas realizacji

KAMIEŃ NATURALNY

Kolory dodatkowe

,

KOLOR BIŻUTERII

Marka

Materiał

,

Motyw

Przeznaczenie

Rodzaj zapięcia