CRAB BALANCE Bransoletka męska – howlit i obsydian

189,00 

Koszt i czas dostawy
Dodatkowe 20% zniżki z kodem: GIFT
BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI

Bezpieczne i szyfrowane połączenie oraz proces płatności

GWARANCJA

12 miesięcy gwarancji na cały asortyment

DARMOWA DOSTAWA

Darmowa dostawa ORLEN Paczką od 149 zł

WYMIANA LUB ZWROT

30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę

  • Kolor: złoty | szary | biały
  • Materiał: Stop jubilerski PREMIUM pokryty 24k złotem (próba 999) – przyjazny dla skóry; kamienie naturalne (Howlit biały, obsydian śnieżny)

Informacje dodatkowe

KAMIEŃ

,

Kolory dodatkowe

, ,

Marka

Materiał

,

Motyw

Przeznaczenie

Czas realizacji

Opis

Idea tej czarno-białej bransoletki męskiej z obsydianem śnieżnym i howlitem białym opiera się na równowadze i wewnętrznym spokoju, niczym koncepcja yin-yang. Zbiór dwóch przeciwstawnych i uzupełniających się energii rządzi wszechświatem, dlatego warto nosić przy sobie symbol połączenia dwojakich mocy, by odnaleźć w życiu harmonię.

Właściwości kryształu obsydianu odznaczają się stabilizującymi efektami, co czyni go doskonałym kryształem do opanowania rozproszonych energii. Obsydian jest również godnym zaufania towarzyszem, którego można mieć przy sobie podczas procesu uzdrawiania. Daje siłę i cierpliwość potrzebną do pokonywania wyzwań, bez względu na to, jak długa jest podróż. Howlit reprezentuje natomiast duchowe cechy spokoju, czułości i otwartości umysłu; uważa się również, że minerał ten pobudza pragnienie wiedzy, a także uczy cierpliwości i pomaga radzić sobie z gniewem i stresem. Jako kamień uspokajający, howlit uspokaja komunikację, ułatwia świadomość i zachęca do ekspresji emocjonalnej. Mając oba te kamienie na ręku w postaci gustownej bransoletki dla mężczyzn, można podbijać cały świat – nie tylko mody!