Sposoby płatności

Formy płatności w naszym sklepie internetowym:

Bezpieczne płatności internetowe

Zamówienie możesz opłacić bezpiecznym przelewem internetowym poprzez bramkę płatności imoje (o bezpieczeństwo danych dba ING Bank Śląski). Po zaznaczeniu imoje jako formy płatności wyświetli Ci się lista banków. Następnie po wyborze swojego banku zostaniesz przekierowany na jego stronę. Kwota zakupów zostanie zablokowana na Twoim koncie a Ty powrócisz na stronę sklepu. Mailem otrzymasz potwierdzenie płatności.

BLIK

Szybka i bezpieczna forma płatności. Wpisujesz kod BLIK widoczny w aplikacji mobilnej swojego banku, potwierdzasz transakcję na urządzeniu mobilnym. Zamówienie jest już opłacone a potwierdzenie otrzymasz na maila.

Twisto

Kup teraz i zapłać później! Zapłać za zamówienie w ciągu 30 dni, a usługa Twisto będzie całkowicie darmowa. Bez podawania dodatkowych danych, bez rejestracji – jeden klik i gotowe!

Karty płatnicze

Jeśli chcesz zapłacić kartą kredytową, to zaznacz płatność karty płatnicze.  Po przekierowaniu na stronę bramki płatności imoje – przepisz dane z karty, czyli jej numer, datę ważności i kod CCV oraz zaakceptuj transakcję przyciskiem „zapłać”. Kwota zostanie odpisana z Twojej karty Visa lub Mastercard.

Przelew bankowy

Możesz wykonać do nas także standardowy przelew. Po wybraniu tej formy płatności zobaczysz dane na które można wysłać przelew. Pamiętaj jednak, że w tej formie Twoje zamówienie zrealizowane będzie dopiero po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.

Za pobraniem

Chcesz zapłacić dopiero przy odbiorze paczki? Nie ma żadnego problemu. Jako formę dostawy wybierz opcję z dopiskiem za pobraniem, a następnie zaznacz odpowiednią formę płatności.