Pierścionki z księżycem

1 Product

Filtry
Zrobione
  • 239,00 

    Ten zestaw pierścionków to doskonała propozycja dla osób wierzących w symbolikę gwiazd. Tajemnicza noc oraz pogodne słońce. Z którym z nich utożsamiasz się dziś? Ten zestaw biżuterii to uzupełnienie kobiecej szkatułki na biżuterię, a także doskonały pomysł na prezent dla przyjaciółek.

    Wybierz opcje

Pierścionki z motywem księżyca

Pierścionki z motywem księżyca to biżuteria pełna magii i tajemniczości. Przywołuje na myśl Wszechświat, który nie jest jeszcze do końca nam znany i odkryty. Każdego dnia Księżyc ukazuje nam swoje inne, zapierające dech w piersiach oblicze. Księżyc w pełni jest symbolem czystego piękna, spełnienia, zaufania i relacji, w których każda ze stron wzajemnie się uzupełnia. Nic więc dziwnego, że pierścionki z księżycem to biżuteria, która kojarzona jest z prawdziwą przyjaźnią, braterstwem dusz, związkiem z ukochaną osobą oraz rodziną.

Czy motyw półksiężyca to biżuteria dla Ciebie? Pierścionek z księżycem Lunula to ozdoba na ciało doskonale znana słowiańskim kobietom. Symbol kobiecości, spełnienia i nierozerwalnych więzi z drugą osobą. W myśl tego przesłania powstał lunarny zestaw pierścionek księżyc i słońce z dodatkiem mieniącego się kryształku. Możesz nosić biżuterię w duecie lub podarować jeden z pierścionków wyjątkowej osobie. Dzień i noc, czerń i biel, księżyc i słońce. Choć tak od siebie różne, to jednak nierozłączne. Dokładnie tak jest z miłością i przyjaźnią.

Zobacz także

Pierścionki z kryształemPierścionki z kulkami | Pierścionki z kwiatkami | Pierścionki z sercem